Contactgegevens medewerkers
 

Contactgegevens medewerkers

Contactgegevens medewerkers

Goflex Young Professionals is een opleidingsbedrijf in de techniek, met het hoofdkantoor in Schiedam en meerdere vestigingen door het land. Het aantal medewerkers is gegroeid tot meer dan 600 jongeren in leerwerktrajecten, deze jongeren worden ondersteund door onze coaches en staf:

 


Goflex hoofdkantoor Schiedam

Hoofdkantoor Goflex Young Professionals B.V.

Daniël Pichotstraat 10
3115 JB Schiedam

Tel: 088 1600 500

mail: info@goflex.nl

Goflex Schiedam

Ruud van Aalst
Opleidingsontwikkelaar
rvaalst@goflex.nl
Frank Beekman
Manager P&O
fbeekman@goflex.nl  
Natascha Canters
Hoofd financiële administratie
ncanters@goflex.nl 

Samire Ergin
Financieel administratief medewerker
sergin@goflex.nl 

Edwin van Esch
Financieel administratief medewerker
evesch@goflex.nl
 René Griffioen
Marketing manager
rgriffioen@goflex.nl 
Jasper Groenewegen
Operationeel manager
jgroenewegen@goflex.nl 
Henri Hiemstra
Operationeel manager Vakwijs
hhiemstra@goflex.nl 
Kristian Kruijswijk
Manager Opleiding & Innovatie
kkruijswijk@goflex.nl 
Sabrine Petrie
Medewerker P&O / inkoop
spetrie@goflex.nl 
Fred Richter
Controller
frichter@goflex.nl 
Loveleen Sharma
Medewerker Marketing & Communicatie
lsharma@goflex.nl 

Joyce van der Weele
Medewerker P&O / subsidie
jvdweele@goflex.nl 

Peter van Winssen
Directeur
pvwinssen@goflex.nl  

 

 

Goflex Noordwest

Ronald Butter
Coach
rbutter@goflex.nl 
Gert Bouwman
Instructeur elektrotechniek
gbouwman@goflex.nl

Marcel van Dijk
Coach
mvdijk@goflex.nl 

Eric Goes
Coach / Instructeur elektrotechniek
egoes@goflex.nl 

Georgina van der Horst
Coach
gvdhorst@goflex.nl 

Richard Wagenaar
Coach / KAM-coördinator
rwagenaar@goflex.nl

 

 

Goflex Noord

Marc van Ginkel
Adviseur
mvginkel@goflex.nl 


Gert Bouwman
Instructeur elektrotechniek
gbouwman@goflex.nl

Renske Generaal
Coach
rgeneraal@goflex.nl

Jan Erik Kuipers
Coach
jekuipers@goflex.nl
 

 

 

Goflex Midden-Oost

Maartje Peters
Coach
mpeters@goflex.nl 
 
Jolanda de Greef
Coach
jdgreef@goflex.nl 
Wim Gijsbertsen
Instructeur elektrotechniek
wgijsbertsen@goflex.nl
Martijn Jetten
Coach
mjetten@goflex.nl 
 

 

Goflex West

Warner Rosenboom
Adviseur
wrosenboom@goflex.nl


 

Bert Beyer
Instructeur installatietechniek
bbeyer@goflex.nl

Nico Koornneef
Coach / Instructeur piping
nkoornneef@goflex.nl
Frank Pronk
Coach
fpronk@goflex.nl 
Joan Timmermans
Coach
jtimmermans@goflex.nl
Wilfred van Tol
Coach
wvtol@goflex.nl

Jeroen IJland
Coach
jijland@goflex.nl

Brigitte van Velzen
Coach
bvvelzen@goflex.nl

Mike Vogelezang
Coach / Instructeur piping
mvogelezang@goflex.nl

Wesley Weidema
Instructeur elektrotechniek
wweidema@goflex.nl
 

 

 

Goflex Zuid

Arno Brabers
Adviseur
abrabers@goflex.nl

 

Aart van Hemert
 Instructeur lastechniek
avhemert@goflex.nl

Ad Heesakkers
Instructeur elektrotechniek
aheesakkers@goflex.nl

Michel Heijda
Instructeur installatietechniek
mheijda@goflex.nl

 

Paul Jansen
Instructeur elektrotechniek
pjansen@goflex.nl

Loek Proot
Coach
lproot@goflex.nl
 

 

 

Goflex Zuidwest

Arno Brabers
Adviseur
abrabers@goflex.nl

 

Jerina Pladdet
Coach
jpladdet@goflex.nl

Norbert Plat
Coach / Instructeur elektrotechniek
nplat@goflex.nl

Brigitte van Velzen
Coach
bvvelzen@goflex.nl

 

 

 

Goflex Zuidoost

Michaël Elsenbach
Adviseur
melsenbach@goflex.nl

 

Edmond van de Berg
Instructeur elektrotechniek & instrumentatie
evdberg@goflex.nl

Wouter Lemmens
Coach
wlemmens@goflex.nl

Raymond Roso
Coach
rroso@goflex.nl
Piet Takx
Instructeur elektrotechniek
ptakx@goflex.nl