Contactgegevens medewerkers
 

Contactgegevens medewerkers

Contactgegevens medewerkers

Goflex Young Professionals is een opleidingsbedrijf in de techniek, met het hoofdkantoor in Schiedam en meerdere vestigingen door het land. Het aantal medewerkers is gegroeid tot meer dan 600 jongeren in leerwerktrajecten, deze jongeren worden ondersteund door onze coaches en staf:

 


Goflex hoofdkantoor Schiedam

Hoofdkantoor Goflex Young Professionals B.V.

Daniël Pichotstraat 10
3115 JB Schiedam

Tel: 088 1600 500

mail: info@goflex.nl

Goflex Schiedam

Ruud van Aalst
Opleidingsontwikkelaar
rvaalst@goflex.nl
Frank Beekman
Manager P&O
fbeekman@goflex.nl  
Sjef ten Berge
Adviseur Automotive
stberge@goflex.nl
Eveline Bijlholt
Selectie en matching coördinator
ebijlholt@goflex.nl
Natascha Canters
Hoofd financiële administratie
ncanters@goflex.nl 

Samire Ergin
Financieel administratief medewerker
sergin@goflex.nl 

Edwin van Esch
Financieel administratief medewerker
evesch@goflex.nl
Jolanda de Greef
Projectleider marketing & communicatie
jdgreef@goflex.nl 
René Griffioen
Marketing manager
rgriffioen@goflex.nl 
Jasper Groenewegen
Operationeel manager
jgroenewegen@goflex.nl 
Henri Hiemstra
Operationeel manager Vakwijs
hhiemstra@goflex.nl 
Kristian Kruijswijk
Manager Opleiding & Innovatie
kkruijswijk@goflex.nl 

Sabrine Petrie
Medewerker P&O / inkoop
spetrie@goflex.nl 

Fred Richter
Controller
frichter@goflex.nl 
Roland van Rijnberk
Financieel administratief medewerker
rvrijnberk@goflex.nl 

Joyce van der Weele
Medewerker P&O / subsidie
jvdweele@goflex.nl 

Peter van Winssen
Directeur
pvwinssen@goflex.nl 
 

 

 

Goflex Noordwest

Esther Meulendijk
Adviseur
emeulendijk@goflex.nl
 
Ronald Butter
Coach
rbutter@goflex.nl 
Marcel van Dijk
Coach
mvdijk@goflex.nl 

Eric Goes
Coach / Praktijkinstructeur elektrotechniek
egoes@goflex.nl 

Georgina van der Horst
Coach
gvdhorst@goflex.nl 

Richard Wagenaar
Coach / KAM-coördinator
rwagenaar@goflex.nl

 

 

 

Goflex Noord

Renske Generaal
Adviseur / Coach
rgeneraal@goflex.nl

 

Gert Bouwman
Praktijkinstructeur elektrotechniek
gbouwman@goflex.nl

Jan Erik Kuipers
Coach
jekuipers@goflex.nl

 

 

Goflex Midden-Oost

Marc van Ginkel
Adviseur / Coach
mvginkel@goflex.nl 
 
Martijn Jetten
Coach
mjetten@goflex.nl 
Maartje Peters
Coach
mpeters@goflex.nl 

 

Goflex West

Warner Rosenboom
Adviseur
wrosenboom@goflex.nl


 

Bert Beyer
Praktijkinstructeur installatietechniek
bbeyer@goflex.nl

Valeska Brusse
Coach
vbrusse@goflex.nl

Marianne van Meel
Adviseur
mvmeel@goflex.nl  

Frank Pronk
Coach
fpronk@goflex.nl 

Aart van der Schoor
Praktijkinstructeur elektrotechniek
avdschoor@goflex.nl

Rosita Sitaram
Coach
rsitaram@goflex.nl

Joan Timmermans
Coach (interim)
jtimmermans@goflex.nl

Wilfred van Tol
Coach
wvtol@goflex.nl

Jeroen IJland
Coach
jijland@goflex.nl

Brigitte van Velzen
Coach
bvvelzen@goflex.nl

Mike Vogelezang
Coach / Praktijkinstructeur piping
mvogelezang@goflex.nl

Dian Wijmans
Praktijkinstructeur besturingstechniek
dwijmans@goflex.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Goflex Zuid

Arno Brabers
Adviseur
abrabers@goflex.nl

 

Aart van Hemert
Praktijkinstructeur lastechniek
avhemert@goflex.nl

Ad Heesakkers
Praktijkinstructeur elektrotechniek
aheesakkers@goflex.nl

Michel Heijda
Praktijkinstructeur installatietechniek
mheijda@goflex.nl

 

Paul Jansen
Coach
pjansen@goflex.nl

Loek Proot
Coach
lproot@goflex.nl
 

 

 

Goflex Zuidwest

Arno Brabers
Adviseur
abrabers@goflex.nl

 

Vincent van de Ketterij
Coach
vvdketterij@goflex.nl

Jerina Pladdet
Coach
jpladdet@goflex.nl

Norbert Plat
Coach / Praktijkinstructeur elektrotechniek
nplat@goflex.nl

Brigitte van Velzen
Coach
bvvelzen@goflex.nl

   

 

 

Goflex Zuidoost

Michaël Elsenbach
Adviseur
melsenbach@goflex.nl

 

Edmond van de Berg
Coach
evdberg@goflex.nl

Wouter Lemmens
Coach
wlemmens@goflex.nl

Raymond Roso
Coach
rroso@goflex.nl
Piet Takx
Praktijkinstructeur elektrotechniek
ptakx@goflex.nl