Contactgegevens medewerkers

Goflex Young Professionals is een opleidingsbedrijf in de techniek, met het hoofdkantoor in Schiedam en meerdere vestigingen door het land. Het aantal medewerkers is gegroeid tot meer dan 600 jongeren in leerwerktrajecten, deze jongeren worden ondersteund door onze coaches en staf:

Regio's

> Vertrouwenspersonen

 


Goflex hoofdkantoor Schiedam

Hoofdkantoor Goflex Young Professionals B.V.

Daniël Pichotstraat 10
3115 JB Schiedam

Tel: 088 1600 500

mail: info@goflex.nl

Goflex Schiedam

Frank Beekman
Manager P&O
fbeekman@goflex.nl
Rachel Boender
Jr. medewerker P&O/subsidie
rboender@goflex.nl 
Natascha Canters
Hoofd financiële administratie
ncanters@goflex.nl 
 
Samire Ergin
Financieel administratief medewerker
sergin@goflex.nl

Edwin van Esch
Financieel administratief medewerker
evesch@goflex.nl

René Griffioen
Marketing manager
rgriffioen@goflex.nl 
Jasper Groenewegen
Operationeel directeur
jgroenewegen@goflex.nl 
Kristian Kruijswijk
Manager Partnership
kkruijswijk@goflex.nl 
Sabrine Petrie
Office manager
spetrie@goflex.nl 
Fred Richter
Controller
frichter@goflex.nl 
Loveleen Sharma
Medewerker Marketing & Communicatie
lsharma@goflex.nl 
Joyce van der Weele
Medewerker P&O
jvdweele@goflex.nl 
Peter van Winssen
Directeur
pvwinssen@goflex.nl 
   

 

 

 

Goflex Noordwest

Ronald Butter
Adviseur/ Coach
rbutter@goflex.nl 
 

Marcel van Dijk
Coach
mvdijk@goflex.nl 

Eric Goes
Instructeur
egoes@goflex.nl 

Georgina van der Horst
Coach
gvdhorst@goflex.nl 
Marc Visser
Coach
mvisser@goflex.nl
Richard Wagenaar
Coach / KAM-coördinator
rwagenaar@goflex.nl
Veli Öcal
Instructeur
vocal@goflex.nl  
Nico Stoops
Instructeur
nstoops@goflex.nl 
 

 

 

 

Goflex Noord

Marc van Ginkel
Adviseur
mvginkel@goflex.nl 


Renske Generaal
Coach
rgeneraal@goflex.nl
Nico Hensens
Coach
nhensens@goflex.nl
Jan Erik Kuipers
Coach
jekuipers@goflex.nl
Meindert Vink
Instructeur
mvink@goflex.nl

 

 

Goflex Midden

Maartje Peters
Adviseur
mpeters@goflex.nl 
 
Jolanda de Greef
Coach
jdgreef@goflex.nl 
 

 

 

Goflex Oost

Marc van Ginkel
Adviseur
mvginkel@goflex.nl 
 
Wim Gijsbertsen
Instructeur
wgijsbertsen@goflex.nl
Martijn Jetten
Coach
mjetten@goflex.nl 
Jeroen Wiskerke
Coach
jwiskerke@goflex.nl   
 

 

Goflex West

Valeska Brusse
Adviseur
vbrusse@goflex.nl


 

Bert Beyer
Instructeur
bbeyer@goflex.nl

Menno van den Engel
Instructeur
mvdengel@goflex.nl 
Ralph Heerschap
Instructeur
rheerschap@goflex.nl
Jeroen Janssen
Assistent instructeur
jjanssen@goflex.nl 
Frank Pronk
Coach
fpronk@goflex.nl 
Antonio Ribeiro Pinto
Instructeur
aribeiropinto@goflex.nl
Marcel de Rooij
Coach
mdrooij@goflex.nl 
 
Stefan van Steenbergen
Instructeur
svsteenbergen@goflex.nl 
Wilfred van Tol
Coach
wvtol@goflex.nl
Brigitte van Velzen
Coach
bvvelzen@goflex.nl
Monique Verhaar
Coach
mverhaar@goflex.nl  
Wesley Weidema
Instructeur
wweidema@goflex.nl
Kevin Zorge
Onderwijsassistent
kzorge@goflex.nl 

 

 

Goflex Zuid

Arno Brabers
Adviseur
abrabers@goflex.nl

 
Aart van Hemert
Instructeur
avhemert@goflex.nl
Paul Jansen
Instructeur
pjansen@goflex.nl

Loek Proot
Coach
lproot@goflex.nl

Finn van Eck
Coach
fveck@goflex.nl
   
 

 

Goflex Zuidwest

Joan Timmermans
Adviseur/ coach
jtimmermans@goflex.nl

 

Jerina Pladdet
Coach
jpladdet@goflex.nl

Norbert Plat
Coach/ instructeur
nplat@goflex.nl

Brigitte van Velzen
Coach
bvvelzen@goflex.nl

 

 

 

 

Goflex Zuidoost

Michaël Elsenbach
Adviseur
melsenbach@goflex.nl

 

John-Paul Colaris
Instructeur
jpcolaris@goflex.nl
Wouter Lemmens
Coach
wlemmens@goflex.nl
Gideon Custers
Coach
gcusters@goflex.nl
Steve Brans-Brabant
Coach
sbransbrabant@goflex.nl  

 

 

 

Vertrouwenspersonen

Arno Brabers
Vertrouwenspersoon Goflex (man)
abrabers@goflex.nl

 
Maartje Peters
Vertrouwenspersoon Goflex (vrouw)
mpeters@goflex.nl