Contactgegevens medewerkers
 

Contactgegevens medewerkers

Contactgegevens medewerkers

Goflex Young Professionals is een opleidingsbedrijf in de techniek, met het hoofdkantoor in Schiedam en meerdere vestigingen door het land. Het aantal medewerkers is gegroeid tot meer dan 600 jongeren in leerwerktrajecten, deze jongeren worden ondersteund door onze coaches en staf:

 


Goflex hoofdkantoor Schiedam

Hoofdkantoor Goflex Young Professionals B.V.

Daniël Pichotstraat 10
3115 JB Schiedam

Tel: 088 1600 500
Fax: 088 1600 599

whatsapp2Stuur een Whatsapp bericht: 06 5768 9179 (klikken direct op de link werkt alleen als je via je mobiel klikt of Whatsapp op je computer hebt geïnstalleerd)

mail: info@goflex.nl

Goflex Schiedam

Ruud van Aalst
Opleidingsontwikkelaar
rvaalst@goflex.nl
Frank Beekman
Manager P&O
fbeekman@goflex.nl  
Eveline Bijlholt
Selectie en matching coördinator
ebijlholt@goflex.nl

Joris Boerboom
Specialist blended learning
jboerboom@goflex.nl 

Natascha Canters
Hoofd financiële administratie
ncanters@goflex.nl 
Edwin van Esch
Financieel administratief medewerker
evesch@goflex.nl
Jolanda de Greef
Projectleider marketing & communicatie
jdgreef@goflex.nl
René Griffioen
Marketing manager
rgriffioen@goflex.nl
Henri Hiemstra
Operationeel manager Vakwijs
hhiemstra@goflex.nl 
Jasper Groenewegen
Operationeel manager
jgroenewegen@goflex.nl

Kristian Kruijswijk
Adviseur Opleiding & Ontwikkeling
kkruijswijk@goflex.nl

Sabrine Petrie
Medewerker P&O / subsidie
spetrie@goflex.nl
Fred Richter
Controller
frichter@goflex.nl

Roland van Rijnberk
Financieel administratief medewerker
rvrijnberk@goflex.nl

Henk van de Vliert
Projectleider
hvdvliert@goflex.nl

Joyce van der Weele
Medewerker P&O / subsidie
jvdweele@goflex.nl
Peter van Winssen
Directeur
pvwinssen@goflex.nl
 

 

 

Goflex Noordwest

Esther Meulendijk
Adviseur
emeulendijk@goflex.nl
 
Marcel van Dijk
Coach
mvdijk@goflex.nl
Eric Goes
Coach / Praktijkinstructeur elektrotechniek
egoes@goflex.nl

Ahamed Jama
Praktijkinstructeur Installatietechniek
ajama@goflex.nl

Theo van der Linden
Coach
tvdlinden@goflex.nl

Margriet van Oostrum
Coach
mvoostrum@goflex.nl

Richard Wagenaar
Coach / KAM-coördinator
rwagenaar@goflex.nl

 

 

Goflex Noord

Renske Generaal
Adviseur / Coach
rgeneraal@goflex.nl

 

Gert Bouwman
Praktijkinstructeur elektrotechniek
gbouwman@goflex.nl

Jan Erik Kuipers
Coach
jekuipers@goflex.nl

 

 

Goflex Midden-Oost

Marc van Ginkel
Adviseur / Coach
mvginkel@goflex.nl 
 
Martijn Jetten
Coach
mjetten@goflex.nl 
Maartje Peters
Coach
mpeters@goflex.nl 

 

Goflex West

Warner Rosenboom
Adviseur
wrosenboom@goflex.nl


 

Bert Beyer
Praktijkinstructeur installatietechniek
bbeyer@goflex.nl

Frank Pronk
Coach
fpronk@goflex.nl

Robin Schram
Coach
rschram@goflex.nl

Aart van der Schoor
Praktijkinstructeur elektrotechniek
avdschoor@goflex.nl

Rosita Sitaram
Coach
rsitaram@goflex.nl

Wilfred van Tol
Coach
wvtol@goflex.nl

Jeroen IJland
Coach
jijland@goflex.nl

Brigitte van Velzen
Coach
bvvelzen@goflex.nl

Mike Vogelezang
Coach / Praktijkinstructeur piping
mvogelezang@goflex.nl

Dian Wijmans
Praktijkinstructeur besturingstechniek
dwijmans@goflex.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Goflex Zuid

Arno Brabers
Adviseur
abrabers@goflex.nl

 

Aart van Hemert
Praktijkinstructeur lastechniek
avhemert@goflex.nl

Ad Heesakkers
Praktijkinstructeur elektrotechniek
aheesakkers@goflex.nl

Paul Jansen
Coach
pjansen@goflex.nl

Loek Proot
Coach
lproot@goflex.nl
 

 

 

Goflex Zuidwest

Maurits van der Corput
Adviseur
mvdcorput@goflex.nl

 

Vincent van de Ketterij
Coach
vvdketterij@goflex.nl

Jerina Pladdet
Coach
jpladdet@goflex.nl

Norbert Plat
Coach / Praktijkinstructeur elektrotechniek
nplat@goflex.nl

Joan Timmermans
Coach (interim)
jtimmermans@goflex.nl

Brigitte van Velzen
Coach
bvvelzen@goflex.nl

 

 

 

Goflex Zuidoost

Michaël Elsenbach
Adviseur
melsenbach@goflex.nl

 

Edmond van de Berg
Coach
evdberg@goflex.nl

Raymond Roso
Coach
rroso@goflex.nl