Contactgegevens medewerkers
 

Contactgegevens medewerkers

Contactgegevens medewerkers

Goflex Young Professionals is een landelijk opleidingsbedrijf in de techniek, met het hoofdkantoor in Schiedam en meerdere vestigingen door het land. Het aantal medewerkers is gegroeid tot meer dan 550 jongeren in leerwerktrajecten, deze jongeren worden ondersteund door onze begeleiders en staf:

 

 


Goflex hoofdkantoor Schiedam

Hoofdkantoor Goflex Young Professionals B.V.

Daniël Pichotstraat 10
3115 JB Schiedam

Tel: 088 1600 500
Fax: 088 1600 599

info@goflex.nl

Goflex Schiedam

Ruud van Aalst
Opleidingsontwikkelaar
rvaalst@goflex.nl
Frank Beekman
Manager P&O
fbeekman@goflex.nl  
Eveline Bijlholt
Selectie en matching coördinator
ebijlholt@goflex.nl

Joris Boerboom
Specialist blended learning
jboerboom@goflex.nl 

Natascha Canters
Assistent controller
ncanters@goflex.nl 
Edwin van Esch
Financieel administratief medewerker
evesch@goflex.nl
Jolanda de Greef
Projectleider marketing & communicatie
jdgreef@goflex.nl
René Griffioen
Marketing manager
rgriffioen@goflex.nl
Henri Hiemstra
Operationeel manager Vakwijs
hhiemstra@goflex.nl 
Jasper Groenewegen
Operationeel manager
jgroenewegen@goflex.nl
Claudia Korten
Recruiter
ckorten@goflex.nl
Kristian Kruijswijk
Adviseur opleiding & ontwikkeling kkruijswijk@goflex.nl
Sabrine Petrie
Medewerker P&O / subsidie
spetrie@goflex.nl

Fred Richter
Controller
frichter@goflex.nl

Roland van Rijnberk
Financieel administratief medewerker
rvrijnberk@goflex.nl

Henk van de Vliert
Projectleider
hvdvliert@goflex.nl
Joyce van der Weele
Medewerker P&O / subsidie
jvdweele@goflex.nl
Peter van Winssen
Directeur
pvwinssen@goflex.nl

 

 

Goflex Noordwest

Esther Meulendijk
Adviseur
emeulendijk@goflex.nl
 
Marcel van Dijk
Coach
mvdijk@goflex.nl
Eric Goes
Coach / Praktijkinstructeur elektrotechniek
egoes@goflex.nl

Theo van der Linden
Coach
tvdlinden@goflex.nl

Richard Wagenaar
Coach / KAM-coördinator
rwagenaar@goflex.nl  

 

 

Goflex Noord

Frank Lucas
Adviseur
flucas@goflex.nl

 

Gert Bouwman
Praktijkinstructeur elektrotechniek
gbouwman@goflex.nl

Renske Generaal
Coach
rgeneraal@goflex.nl

Jan Erik Kuipers
Coach
jekuipers@goflex.nl
 

 

 

Goflex Midden-Oost

Frank Lucas
Adviseur
flucas@goflex.nl

 

Gert Bouwman
Praktijkinstructeur elektrotechniek
gbouwman@goflex.nl

Marc van Ginkel
Coach
mvginkel@goflex.nl 
Maartje Peters
Coach
mpeters@goflex.nl 
Louis Veldink
Praktijkinstructeur elektrotechniek
lveldink@goflex.nl   

 

Goflex West

Warner Rosenboom
Adviseur
wrosenboom@goflex.nl


 

Theo van Biert
Coach / inkoper gereedschap en kleding
tvbiert@goflex.nl

Bert Beyer
Praktijkinstructeur installatietechniek
bbeyer@goflex.nl

Frank Pronk
Coach
fpronk@goflex.nl

Robin Schram
Coach
rschram@goflex.nl

Aart van der Schoor
Praktijkinstructeur elektrotechniek
avdschoor@goflex.nl

Rosita Sitaram
Coach
rsitaram@goflex.nl

Wilfred van Tol
Coach
wvtol@goflex.nl

Jeroen IJland
Coach
jijland@goflex.nl

Brigitte van Velzen
Coach
bvvelzen@goflex.nl

Mike Vogelezang
Coach / Praktijkinstructeur metaal
mvogelezang@goflex.nl

Dian Wijmans
Praktijkinstructeur besturingstechniek
dwijmans@goflex.nl

 

 

Goflex Zuid/ Zuidwest

Maurits van der Corput
Adviseur
mvdcorput@goflex.nl

 

Jaap van Ast
Coach
jvast@goflex.nl

Ad Heesakkers
Praktijkinstructeur elektrotechniek
aheesakkers@goflex.nl

Aart van Hemert
Praktijkinstructeur lastechniek
avhemert@goflex.nl

Paul Jansen
Coach
pjansen@goflex.nl

Norbert Plat
Coach / Praktijkinstructeur elektrotechniek
nplat@goflex.nl

Loek Proot
Coach
lproot@goflex.nl

 

 

Goflex Zuidoost

Michaël Elsenbach
Adviseur
melsenbach@goflex.nl

 

Edmond van de Berg
Coach
evdberg@goflex.nl

Raymond Roso
Coach
rroso@goflex.nl